Home staging je nový trend v prodeji nemovitostí

Přejete si prodat nebo pronajmout svou nemovitost, ale váš dům či byt leží na stránkách inzerce bez povšimnutí? Pak je pro vás nejlepší volbou realitní designér! Ten vám totiž pomůže a poradí, jak navodit příjemnou atmosféru celému interiéru a výhodně ho pak prodat.

Lákavé fotky i příjemné prohlídky nemovitostí

Novým trendem v odvětví realit je home staging i v České republice. Na realitního designéra se obrátí realitní kancelář nebo přímo majitel nemovitosti ve chvíli, kdy chce svou nemovitost prodat rychle, snadno a ukázat kouzlo interiéru všem zájemcům co nejblíž.

Díky práci realitního designéra budete mít stylově vybavenou nemovitost a z fotek bude přímo zářit půvabná atmosféra. Vybavení, které designér připraví do vaší prázdné nemovitosti, zůstává i po dobu prohlídek zájemců. Díky vybavení si zájemci mnohem lépe představí, jak jejich domov může brzy vypadat. A samotný prodej nebo pronájem je tak mnohem rychlejší a jednodušší.

Nemovitost prodáte za mnohem lepší peníze

Ze studií je patrné, že nemovitosti vybavené nebo připravené realitním designérem se prodávají mnohem lépe, ale také dráž. Můžete získat až o 10 % vyšší cenu jen díky tomu, že lidem ukážete atmosféru domova.

Vaše nemovitost také díky krásným fotkám vystoupí z řady fádních a obyčejných inzerátů. Bude tak mnohem zajímavější úplně pro každého a přitáhnete tím mnohem větší pozornost. První minuta, při které možný zájemce kouká na váš inzerát, je rozhodující. Když fotkami zaujmete, je dost jisté, že se vám ozve pro sjednání osobní prohlídky.

Designér se postará o výpůjčku vybavení

Prázdné místnosti se prodávají skutečně špatně. Zájemci si totiž neumí představit, zda se do ložnice vejde jejich vysněná postel i s komodou a do jídelny možná nedají jídelní stůl se šesti židlemi. To jim můžete ukázat pomocí realitního designéra, který sežene a vypůjčí vybavení domácnosti a navíc ho skvěle naaranžuje, aby se líbil všem.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.