Kdo staví skutečně kvalitní montované dřevostavby rodinných domů?

Na dřevostavby se spousta lidí dívá skrz prsty. Považují je za nespolehlivé stavby, bojí se, že by v nich nedožila ani jedna generace. A jaká je pravda? Stavba je kvalitní do té míry, do jaké jsou kvalitní použité materiály.

Přemýšlíte o stavbě dřevostavby na klíč? Určitě je to dobrá volba. Dřevostavby jsou kvalitním a rychlým bydlením, které nabírá na popularitě. Dejte si však pozor na to, od koho si dům necháte postavit. Přece jenom jde o velkou investici, na kterou si obvykle berete hypotéku, tak aby se vám „výhodná“ stavba nakonec nestala příliš drahou, až byste museli vše opravovat.

Spolehněte se na profesionály

Profesionálem na montované dřevostavby rodinných domů je například společnost Martinice Group, která na konstrukční systémy dřevostaveb poskytuje záruku 25 let. S dřevem pracuje už přes 20 let a montovanými domy se zabývá od roku 2010. U každé stavby hraje na přesnost na milimetry, ostatně má k tomu skvělé a přesné stroje – dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i a Hundegger Speed – Cut SC3, vše doplněno hydraulickými lisem.

Montované dřevostavby od Martinice Group jsou nízkoenergetické (už ve standardu jsou nadstandardní tepelně izolační vlastnosti), šetrné k životnímu prostředí, mají dlouhou životnost, a hlavně jsou rychle postavené. Váš sen o novém bydlení tedy může být rychle naplněn – a přesně podle vašich představ. Společnost vám ráda připraví individuální projekt dřevostavby na míru, do 9 až 12 měsíců od chvíle, kdy ji kontaktujete, už budete bydlet. Má za sebou realizace spousty domů, a tak všechno šlape jako po másle. Poskytuje kompletní služby včetně vyřízení stavebního povolení.

Tady to se dřevem umí

Kromě realizací dřevostaveb na klíč společnost dělá i krovy a vazníky. Pokud tedy rekonstruujete nebo potřebujete kvalitní krovy na střechu svého nového domu, víte, na koho se obrátit. Tady dřevo zpracovávají poctivě a pečlivě.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.