Tipy na zahradní dekorace

Možná patříte mezi šťastlivce, kteří vlastní zahrádku. A možná také přemýšlíte nad tím, jak ji zvelebit. Máme pro vás 3 tipy na zahradní dekorace, které jsou praktické a navíc pěkně vypadají.

Tip 1: Solární světlo krtek

Originální zahradní dekorace na zahradu. Veselý krtek se světlem na čele rozzáří vaši zahradu a posvítí vám na cestu. Solární dekorace šetří nejen vaši peněženku, ale zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Při dostatečném nabití slunečními paprsky vydrží tyto lampy svítit až osm hodin. Světlo má senzor, který reaguje na stmívání, díky kterému se automaticky zapne, nebo naopak při rozednění vypne.

Tip 2: Venkovní teploměr vidle

Masivní venkovní teploměr ve tvaru vidlí je vyroben z litiny a je vhodný k zavěšení. Teplotu ukazuje skleněná trubice se rtutí. Výška teploměru je 24 cm.

Tip 3: Ptačí ratanová budka

Závěsná ptačí ratanová budka je skvělé útočiště pro malé ptáčky, kteří se potřebují v zimě ohřát a schovat před nepřízní počasí. V balení naleznete 35 cm dlouhý řetěz pro zavěšení budky. Rozměry 24x24x24 cm.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.