Trendy nábytek od českých řemeslníků

Móda! To není jen návrhářský diktát oblečení, všeobecná společenská upravenost, good looking nebo styl života. Móda se v posledních letech implementuje i do vybavení domácnosti a pojetí interiérů. Když se před sto lety začal řešit architektonický styl, nikoho by ani ve snu nenapadlo, že dnes mu bude šlapat na paty interiérový design. A to ruku v ruce doslova. Mít byteček jako ze škatulky nestačí, bydlení musí být „IN“ a „COOL“.

Ladit a sladit

Co to v praxi obnáší? Zejména ladit a sladit. Vhodné je synchronizovat materiály, barvy, tvary, maximalizovat funkčnost a zejména pracovat s místem. To je dnes nedostatkovým zbožím. A právě proto se tolik lidí obrací na výrobce nábytku na míru. Jedním z nejzkušenějších dodavatelů sortimentu přímo na místo určení do bytu je truhlářství Marek z Prahy 5. Truhlářství Marek má více než třicetiletou tradici. Řemeslníci jsou vyškolenými odborníky na výrobu a implementaci vestavěných skříní, zabudovaných kuchyňských linek, obývacích sestav i dětských pokojíčků.

Záruka 3 roky

Truhláři od Marka dodávají kompletní dodávky, včetně kuchyňských spotřebičů. Návrhy, zaměření i doprava jsou realizovány do 30 kilometrů zdarma. Na všechny výrobky je poskytována záruka 36 měsíců. Velmi žádaným artiklem, který uspoří místo a přitom vám dodá maximální úložnou plochu, je vestavěná skříň. Vestavěnou skříň vám v truhlářství Marek vyrobí kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu.

Ukázkové projekty napoví

Abyste získali konkrétní představu o tom, co si přát a jak to bude reálně vypadat, můžete navštívit ukázkové projekty, a to interiér bytu v objektu v Horoměřicích, realizaci kuchyní v činžovním domě na Žižkově a ložnice v reprezentativním domě ve Slivenci. Solidní přístup a sympatické ceny vás ujistí v přesvědčení, že investovat do modernizace svého domova se rozhodně vyplatí. Domov je totiž nejen tam, kde máte svou postel, ale zejména tam, kde se cítíte dobře. A to umí v truhlářství Marek perfektně zařídit.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.