Zastřešení terasy pro chladné večery

Srpnové počasí nás přivítalo dešti a podzimními teplotami a nám nezbývá nic jiného, než čekat, zda se umoudří a nabídne nám ještě pár teplých slunečných dnů. S nástupem chladnějších dnů se pomalu krátí i náš pobyt venku a trávení volného času na terase při dobrém vínku či lahodné večeři a užívání si léta. To se však může změnit se zakrytím terasy.

Zastřešení terasy prodlouží její využití na celoroční a pořídíte-li si do ní také topení, krásné zimní večery u dobré lahve červeného vína budou tím nejlepším, co v třeskutých mrazech můžete zažít.

Na zastřešení terasy nepotřebujete získat žádné stavební povolení, jeho realizace je tak poměrně rychlá. Oblíbeným typem je posuvné zastřešení, které můžete při krásných dnech otevřít a naopak uzavřít, jakmile se spustí déšť, vítr, bouřka nebo se znatelně ochladí. Váš nábytek je tak ochráněn a vy prostor můžete využívat kdykoli se vám zlíbí. Moderní a plně funkční zastřešení teras naleznete u specializovaného výrobce bazénů, firmy Albixon a.s.

Na jejích internetových stránkách naleznete různé typy zastřešení, které se od sebe liší tvarem a zakřivením, všechny však vykazují zajímavý design a elegantní linie. Výrazný tvar a lomené řešení nosné konstrukce je typické pro zastřešení Casablanca, nevtíravý design a jemné zakřivení pro Dallas a nestandardní rozměry pro jakékoli zastřešení navržené dle vašich požadavků a přání.

Společnost Albixon vám připraví atypické řešení šité na míru vaší terase tak, abyste byli spokojeni a zastřešení splňovalo veškeré požadavky na jeho funkčnost a praktičnost. Na internetových stránkách www.albixon.cz pod kategorií terasy naleznete také galerii s barvami, dekory a možnými výplňovými materiály i video z montáže terasy a finálního zastřešení, proto se nechte inspirovat a v případě zájmu vzneste nezávaznou poptávku. Zastřešením terasy se vám otevřou nové rozměry trávení volného času v tomto prostoru a zajistíte si její plnohodnotné fungování. Proto neváhejte a rozšiřte si obytný prostor. Jistě nebudete litovat.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.