Kvalitní koupelnový textil a doplňky pro vaše maximální pohodlí

I když v koupelně netrávíme tolik času jako v jiných místnostech domu, přesto bychom neměli její vzhled a vybavenost podceňovat. Nesmí zde chybět praktický sprchový kout či vana, skříňky, zrcadlo a samozřejmě koupelnový textil a doplňky.

Sprchový kout si všichni oblíbili

Ve většině domácností nenajdeme v koupelně vanu, ale sprchový kout. Může to mít hned několik důvodů. Většinou jde o nedostatek místa, někteří lidé rovněž upřednostňují sprchování před koupáním. V tomto ohledu nesmí scházet sprchové závěsy, které upotřebíme čas od času také ve vaně, když se chceme osprchovat. Sprchové závěsy z textilu jsou k dostání v různých velikostech a designech, proto udělají i z malé koupelny vzhledově krásnou místnost. Navíc jsou voděodpudivé a dokáží odolávat plísním více než klasické modely z PVC. Pokud si chcete užít příjemné sprchování, potřebujete k tomu žínky, s nimiž docílíte dokonalého umytí. Po vysprchování je nutné vstoupit na koupelnové předložky zabraňující uklouznutí. Díky tomu bude celý proces bezpečný.

Ručník jemný jako pohlazení

Staré a drsné ručníky vyhoďte a pořiďte si super hebké produkty s vysokou gramáží a skvělou savostí. Ať už se rozhodnete pro klasické ručníky anebo plážové osušky s moderními vzory, koupání si zpříjemníte. Nejoblíbenější osušky a ručníky jsou vyrobeny z froté a bambusu, proto vydrží po dlouho dobu hebké a neškrábou. Dětem dopřejte modely s pohádkovými motivy a manželovi velkou osušku v trendy designu.

V županu jako ve wellness

Kdo jednou okusil pohodlí županu, nikdy by neměnil, protože ho využijete nejen po koupeli, ale i při relaxaci. Perfektním pomocníkem je zejména v chladných dnech roku. Jednoduše se do něj zachumláte a odpočíváte v posteli s knížkou v ruce i u televize. Župany vyrobené z kvalitních, hřejivých a savých materiálů jsou doslova životní nezbytností!

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.