Majetkové pojištění pro sichr

Pořízení vlastního bydlení je největší finanční zátěž, která vás v životě potká. Ať už se rozhodnete si své „hnízdečko lásky“ postavit vlastníma rukama nebo koupit od developerů, jedno je jisté, bude vás to stát majlant a pořádné nervy.

Okamžikem nabytí majetku a vyprázdnění finančního konta to ale nekončí. Jedny starosti skončí, druhé nastávají. Co když vás někdo vykrade? Co když se stane vás nový dům terčem vandalů? Abyste mohli klidně spát, pořiďte si pro sichr majetkové pojištění.

Chraňte se před nepříjemnostmi

Majetkové pojištění nabízí tu nejlepší možnost, jak váš majetek správně zajistit proti nenadálým situacím.  Produkt od ERGO pojišťovny zahrnuje varianty Bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození a odcizení.

Nikdy totiž nevíte, zda nebezpečí přijde zvenčí, zevnitř nebo bude důsledkem klimatických povětrnostních podmínek. Bezpečný domov plus vás připraví na všechny alternativy a vy se nebudete muset bát, že zůstane bez pomoci v případě loupeže, když vás vytopí soused nebo vám střechu rozbijí kroupy.

Jak uzavřít majetkové pojištění?

Uzavřít majetkové pojištění můžete ještě dnes. Pro lepší představu poslouží kalkulačka majetkového pojištění, kterou je možno si vyplnit online. Stačí vybrat typ budovy a uvést počet čtverečních metrů obytné plochy. O vše ostatní už se postará personál ERGO pojišťovny, který je vám kdykoliv k dispozici na zákaznické lince.

ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. V Česku působí 25 let. Její portfólium se zabývá životním, úrazovým, cestovním a majetkovým pojištěním.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.