Potřebujete vyřešit rychle zahradní přístřešek? Pomozte si kontejnerem

Ať již vlastníme zahrádku s malým zahradním domkem, rodinný dům či chalupu, vždy řešíme zahradní přístřešek. Vyřešit jej lze za pomoci skladového kontejneru.

Skladové kontejnery jsou velice praktické, a dnes bývají dokonce jakýmsi architektonickým fashion hitem. Lidé se chlubí, jak si z kontejnerů vybudovali levně bydlení, v kontejnerech vznikají módní obchůdky, na plzeňském vlakovém nádraží je postaven dokonce z kontejnerů zajímavý prostor pro uskladnění kol, infocentrum a gastronomický koutek. Podobně můžete s kontejnery kouzlit i vy. A je jedno, jestli si z nich vezmete jejich praktickou stránku, tu designovou, nebo obojí.

Kontejner jako místo, které bezpečně uskladní váš majetek

Na zahradách a chalupách necháváme poměrně drahé věci bez dozoru. Ale ani u rodinného domu nemusí být v bezpečí. Skladový kontejner vám umožní věci uskladnit před deštěm, ale současně před případnými zloději. Kovové kontejnery bývají dobře uzamykatelné a jsou bezpečné. Uskladní zahradní sekačky, traktory i další nářadí. Schováte do nich kola i celou zimní lyžařskou výbavu. Najdou zde zázemí i vaše čtyřkolky, ale i různé drobné nářadí, stavební materiál, suché dřevo i jiné palivo.

Nechcete aby vám pršelo na popelnice? Skladový kontejner skvěle poslouží i jako přístřešek pro popelnice.

Zahradní přístřešek z kontejneru vyroste rychle

Často řešíme zahradní přístřešek v zahrádkářských koloniích. Někdy si koupíme pozemek bez ničeho. Zde si potřebujeme rovněž velice rychle vybudovat zázemí. Chatky nejsou levné, vyžadují údržbu, často s nimi přitom do budoucna ani na pozemku nepočítáme. Kovový kontejner nám proto jako dočasný zahradní přístřešek na nářadí, i další vybavení, umí posloužit nejlépe.

Pokud chcete přístřešek trvalejší a ještě designový, opět budou kovové kontejnery, jaké nabízí Kovobel, ideálním řešením. Berte kovový kontejner jako základ a pusťte se do tvoření. Kontejner si snadno dotvoříte a vznikne z něj perla vaší zahrady. Jít s davem a stavět dřevěné pergoly je nuda. Výroba kontejnerů Kovobel ­– to jsou zahradní přístřešky, které mohou mít dvoukřídlé dveře, střechu s průsvitným pruhem, okna v boční i zadní stěně, taktéž další vybavení dle požadavků. Všechny uložené věci skvěle chrání proti krádeži.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.