Vackov přivítá další rezidenty. V atraktivní lokalitě vzniknou další nové byty

Bydlení v Praze, to je kapitola jako vystřižená z thrilleru. Ne snad, že by metropole nenabízela kvalitu a vysoký standard, potíž je v naprosto nedostatečné nabídce, která nedokáže uspokojit vysokou poptávku. Developeři si však mohou mnout ruce – většina nově vznikajících rezidenčních projektů se díky tomu rozprodá ještě dříve, než se nastěhují první nájemníci. Stane se tak i v případě další etapy populární rezidence Byty Na Vackově?

Čtyři nové moderní domy projektované v nízkoenergetickém standardu B, 208 bytů, 158 garážových stání a kolaudace v roce 2024. Tak zní plány renomovaného českého developera Metrostav Development, který je za byty na pražském Žižkově zodpovědný.

V současné době se na Vackově nachází pět budov, které vznikly v rámci první etapy. Nové bytové jednotky nabídnou rozmanité dispozice – k mání budou jednopokojové garsoniéry s podlahovou plochou od 31 m² i velkoryse řešené pětipokojové byty s podlahovou plochou kolem 115 m².

O nezaměnitelnou podobu rezidence Byty Na Vackově se postaral architektonický ateliér KAMA. Na výsledku je dlouholetá praxe v oblasti urbanistických projektů znát – pod vedením Ing. Arch. Karla Mrázka vznikl unikátní návrh účelně navržených budov citlivě zasazených do stávajícího prostředí.

Klidné bytové zázemí a centrum na dosah ruky

Rezidenční projekt Byty Na Vackově byl situován do pečivě zvolené lokality Vackova na pražském Žižkově – na klidné místo, které se od rušného centra nachází, co by kamenem dohodil. Rezidenti tak mohou střídat malebné prostředí přilehlého parku Židovské pece s rušným velkoměstským životem. Oblast Horního Žižkova nyní prochází největší změnou ve své historii a v budoucích letech se z něj stane ultramoderní obchodní a rezidenční městské centrum. Samotný Vackov si však přesto zachová komorní charakter.

Chcete se o novém developerském projektu dozvědět více? Pak hledejte aktuality, možnosti financování a další podrobnosti na webu projektu.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.