Ala vířivky a`la Creme

Co bychom mohli běžným vířivkám vytknout? U klasických vířivek narážíte na omezení na každém kroku. Prvním záporem, co může případných zájemců zadržet od koupě modelu vířivek je jejich povrch. Klidně to může působit přehnaně, ale jejich studený, v nejedné situaci i nepohodlný povrch může kupce odpudit, protože je tvrdě tlačí do jednoho posedu.

Mimo to je u 9 z 10 vířivek po majitelích očekávána nezřídka náročná montáž, někdo chce i pod vířivku betonové základy s nosností několika tun, zřízení 380 V zásuvky atd. Instalaci klasické vířivky si v barvách představíte tak že vám ji na místo montáže dopraví mobilním jeřábem nebo i helikoptérou a 4 dny vám doma běhají instalatéři. Jsou i zpracování vířivek, které jsou navrženy tak jako bazén pod úroveň země, neodvezete si ji pak při stěhování s sebou do vašeho nově postaveného domu.

A konečně zápor, který může lidem bránit ve vybrání si osobní vířivky je jejich obvykle vysoké provozní náklady ve výši okolo 2-5000 Kč měsíčně. Provoz je navíc u některých modelů i tak málo zastíněn, že když máte vířivku pro dvě osoby, nejde si přes celkový hluk povídat. Tyto charakterové vady doposud odpudily vícero čechů, kteří mají našetřeno na to si do altánku vířivku koupit, ale ještě nepotkali ideální kus.

Máme však vanu – bezinstalační vířivka

Tato vířivávana má již 25 let co nabídnout, zkušební vířivku zkonstruovali dva američtí návrháři v roce 1985. Již od hrubého modelu bylo myšleno na odstranění neduhů klasických vířivek. Vířivka je takováto: tělo mobilní whirlpooly je navrstveno z vrstveného materiálu, vzdáleně příbuzného s například molitanem. Tuto vířivku lze tak jednou rukou zvednout, vždyť vířivka má hmotnost od 20 do 45 kg, a přenést na chalupu.. Mobilní vířivky tohoto zpracování jsou vyráběny ve více velikostech, záleží na počtu lidí, které si do vířivky budete chtít přizvat… Ještě k tomu je vířivka uvolněná v tom jakou relaxační polohu zvolíte, není nucena nějaká neměnná poloha. Je pak bez problémů možno mít naražený kotník přehozenou přes okraj ven, abyste si ji nenamočili atd.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.