Barrandov: Ideální místo k bydlení s výhledem na celou Prahu

Metropole je centrem dění, k tomu láká na bohatou historii a nezměrné kulturní dědictví, což oceňují přijíždějící turisté. Do hlavního města ale míří rovněž tuzemci, které lákají pracovní a obchodní příležitostí. Praha je také magnetem pro studenty, protože je domovem prestižních vysokých škol. Všichni pak hledají dokonalé bydlení, které splní vysoké požadavky na komfort, ale poskytne rovněž klid a soukromí. Přesně takový úkol si předsevzala splnit společnost Metrostav Development, která zájemcům o bydlení plní jejich sny. Tím nejnovějším je rezidenční projekt Nad skálou Barrandov. Proč si koupit byt právě zde?

Klidné bydlení s panoramatickým výhledem

Kdo by neznal Barrandov. Čtvrť je známá svým výhledem na Prahu ze skalisek nad Vltavou, pak zejména pro svá filmová studia, stala se ale rovněž vyhlášenou rezidenční oblastí. Nachází se totiž nedaleko centra, přesto poskytuje tolik potřebný klid v místním parku a lesíku. Procházek na čerstvém vzduchu si užijí i obyvatelé nového bydlení na Praze 5 v rezidenci Nad skálou Barrandov.

Zájemci mohou vybírat z katalogu, který zahrnuje celkem 127 jednotek s různými dispozicemi ve dvou od sebe oddělených bytových domech. Vybírat se mohou byty s terasou nebo balkonem, ze kterých jsou překrásné pohledy na metropoli. K bytu je možné dokoupit taktéž garážové stání.

Prestižní adresa se zelení v zádech

Bydlet na venkově a dojíždět? Zbytečné, zeleně si každý užije rovněž na Barrandově, který je součástí páté pražské části. Tato čtvrť je vzdušná, k tomu se jedná o velmi prestižní adresu, Barrandovské terasy spadají pod městskou památkovou zónu. Nezaměnitelný charakter dodávají místu slavné filmové ateliéry.

Vše dotváří okolní příroda, velmi oblíbené jsou pro procházky nebo pro sportování lokality Prokopského a Dalejského údolí. Nadto není třeba trávit dlouhé hodiny v autě, od nákupního centra Anděl jezdí v několikaminutových intervalech na Barrandov tramvaje.

Komfort velkoměsta a služby na dosah

Odstěhovat se do míst, kde dávají takzvaně lišky dobrou noc? V takovém případě je třeba myslet na to, že v takovém regionu nejsou k dispozici žádné služby ani obchody. V rámci Prahy 5 je úplně všechno včetně vynikající sociální a občanské vybavenosti.

Milovníci fyzických aktivit ocení sportovní zařízení, fit centra, blízký stadion nebo bazén. Nudit se nebudou ani umělecky založení lidé, kulturní program v místních divadlech a v klubech je bohatý a tato městská část pulzuje 24 hodin denně.

Výhody bydlení na Barrandově

Komu doporučit bydlení Nad skálou Barrandov? Rozhodně lidem toužícím po velkoměstě, kteří ale chtějí současně po práci takzvaně vypnout a užít si čerstvého vzduchu. Barrandov kombinuje klidné bydlení s benefity, které přináší metropole. S vynikající dopravní dostupností, širokou nabídkou služeb a možnostmi pro aktivní i kulturní vyžití je to místo, kde si všichni mohou plnit své sny. V rámci výběru si najdou svůj vysněný domov páry, rodiny s dětmi i senioři.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.