Čištění koberců v Praze a okolí

Čistý koberec je nejen pastva pro oči, ale především také pro naše zdraví. Skvrny a špína v kobercích nedělají dobrý dojem z atmosféry v našem rodinném prostředí, ale také se negativně odráží na celkové kvalitě ovzduší. Znečištěné prostředí pak nepřispívá našim dýchacím cestám, ať už jste alergik nebo ne. Pokud se o koberce ve vašich domovech nestaráte pravidelně, může být velký problém se nečistot zbavit pouze vlastní cestou za použití domácích čistících prostředků.

S hloubkovým čištěním koberců si málokdy poradíte sami doma

V případě, že se ve vašich kobercích usadila zašlá špína a nečistoty, pravděpodobně se neobejdete bez hloubkové čištění. V takovém případě je nejlepší volbou pozvat si firmu, která se zabývá úklidovými službami a díky jejich profesionální technice a přístupu se můžete spolehnout na nejlépe odvedenou práci. Firma Boček nabízí čištění koberců v Praze a jeho okolí a můžete si u ní vybrat ze širokého spektra profesionálních hloubkových uklízecích služeb interiéru i exteriéru. Zakládá si na profesionalitě a dlouholeté tradici, proto pravidelně školí své zaměstnance a používají jen ty nejmodernější technologie. Své služby poskytuje jednorázově nebo dlouhodobě. Poradí si i s takovými prostorami, jako jsou kanceláře, zdravotní či sportovní centra.

Jak hloubkové čištění koberců funguje?

Pro čištění koberců používá firma nejvýkonnější čistící prostředky, které jsou velmi účinné a navíc ekologické a tudíž šetrné k životnímu prostředí. Kromě toho příjemně voní a zbaví vás nevítaného pachu. Hloubkové čištění provádí extraktovým způsobem. Jde o mokrý proces čištění koberce, tzv. tepování, během kterého je čistící prostředek zapracován do vláken. Posléze jsou nečistoty rozpuštěny a čistící prostředek se z koberce vysaje. Touto metodou vám starý a zašlý koberec rozzáří a obnoví jeho krásný a čistý vzhled.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.