Domácí sauna nebo posilovna? V době Covid19 čím dál běžnější

Pandemie Covid19 naše životy rozhodně proměnila. Ukázala nám spoustu věcí, které jsme si dříve nepřipouštěli – například že je z hlediska času výhodnější si odcvičit workout doma a dopřát si domácí saunu.

Prodeje sportovních pomůcek, běžeckých pásů a posilovacích strojů v době lockdownu významně vzrostly. Stoupl i zájem o domácí sauny nebo třeba projektory. Snažili jsme se doma vynahradit, co nám chybí. A mnohdy u toho zůstaneme i po ukončení přísných opatření. Plánujete i vy vylepšit své bydlení?

Pořídit si vybavení domů je finančně výhodnější a pohodlnější

Že je domácí sauna drahá záležitost? Když si spočítáte cenu permanentky, peníze vynaložené za dojíždění a svůj čas, o moc hůře na tom ve finále nebudete, pokud si saunu skutečně pořídíte. Kromě toho podstatně zvýšíte komfort svého bydlení a také hodnotu bytu či domu. Sauna je investicí do budoucna.

Podobná je situace s domácí posilovnou. Čím dál více lidí propadá fitness životnímu stylu a s domácí posilovnou se vám bude dodržovat mnohem lépe.

Proč o takové investici uvažovat zrovna teď?

Sice se zdá, že už se Covid19 blíží ke konci, ale reálně nikdo neví, zda bude očkování tolik účinné a kdy opatření pominou. Situace je nejistá, a tak stále není pozdě na úpravu vašeho domova tak, aby vám umožňoval věnovat se tomu, co vás baví.

Covid19 navíc pro spoustu lidí znamenal značné úspory. Nikam nechodili, necestovali, a tak ušetřili. Není-li to váš případ, vždy se nabízí vzít si úvěr na bydlení. Například Rychloúvěr od Modré pyramidy lze úplně bez problémů využít na výše popsané úpravy bydlení – třeba nákup sauny. Jen si nezapomeňte uchovávat doklady, ať jste schopní doložit náklady.

Doma byste se měli cítit dobře

Domov je místem, kde by vám mělo být příjemně. Poslední rok jste tam strávili hodně času, takže byla spousta příležitostí odhalit, co vám nevyhovuje nebo chybí. I na tohle se dá využít půjčka na rekonstrukci. Život je příliš krátký na to, abyste ho prožili v domě, s nímž se naplno neztotožňujete. Ať už vám chybí posilovna, vana či velká televize v obývacím pokoji, nikdy není pozdě tuto skutečnost napravit. Třeba hned teď!

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.