Domácí sauny

Interiérové sauny (domácí sauny) nabízí veškeré výhody saunových kabin do Vašeho domova. Jsou určeny pro všechny z Vás, pro které se  sauna stala nedílnou součástí životního stylu.

Kdykoliv máte potřebu prožít opravdový relax a odpočinek, máte svou vlastní domácí saunu vždy připravenou. Není nutné se kamkoliv přepravovat a dojíždět do nejbližší veřejné sauny.
Teplotu v sauně si můžete nastavit dle Vašich osobních potřeb a požadavků a není třeba se přizpůsobovat potřebám ostatních návštěvníků veřejné sauny.

Často používaný materiál pro výrobu interiérové sauny je severský smrk a topol. Luxusnější volbou je kanadská borovice hemlock, finská thermoborovice, aromatický cedr a finská thermoosika.

Všechny tyto materiály Vám rádi ukážeme, vysvětlíme rozdíly a doporučíme tu nejlepší variantu řešení pro Vaši domácí saunu. Každá interiérová sauna nebo infrasauna od firmy Dyntar je vyrobena jako jedinečný výrobek (bez příplatku) dle vašich představ.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.