Dřevostavby na klíč jako cenově dostupné bydlení

Ceny nemovitostí jsou dnes dost vysoké. Za byt 2+1 v Brně zaplatíte kolem pěti milionů korun. Za tuto částku přitom můžete mít poměrně luxusní domeček v nějaké vesnici či na menším městě. Zejména dřevostavby jsou cenově dostupné, dřevostavbu 2+kk pořídíte v základu pod milion a půl.

S touto atraktivní cenou přichází společnost J. Group, která se specializuje na stavebnicové domy na klíč. Pro zákazníky je tedy výroba takového domu prakticky bezpracná. Na začátku si pouze vyberou dům a specifikují všechny detaily, poté přijdou k hotovému. Dřevostavby na klíč jsou v současnosti velmi populární, málokdo má čas se stavbě věnovat svépomocí. Výstavba na vlastní pěst by možná nějakou tu korunu ušetřila, ale pro většinu lidí je hodnotnější čas než peníze. Peněz si můžete vydělat více, ovšem čas navíc vám nikdo nedá.

Vyberte si dům z katalogu

Dřevostavbu na klíč lze postavit i na míru vašim požadavkům, finančně výhodnější každopádně je, pokud si vyberete dům z připraveného katalogu. Není na tom nic špatného ani omezujícího, katalog domů 2021 je bohatý. Katalogové dřevostavby na klíč mají navíc i jednu podstatnou výhodu – jsou dokonale ověřené, za dobu, kdy jsou stavěny, byly vychytány všechny drobnosti. Nemějte přitom strach, že byste měli stejný dům jako další dva sousedi na vaší ulici, to je silně nepravděpodobné. Typový projekt se pochopitelně dá mírně poupravit vašim představám, hledejte montované dřevostavby Plzeň.

Přijďte se podívat na vzorový dům

Bojíte se všech těch mýtů, jež kolují kolem dřevostaveb? Firma využívá pouze certifikované stavební komponenty s certifikací z Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha. Při stavbě používá nejmodernější technologie a materiály.

Jste-li stále skeptičtí, můžete navštívit vzorový dům a poptat se jeho majitelů, jak jsou s ním spokojení. Bližší informace najdete přímo na webu společnosti www.jgroup.cz.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.