Konečně je zima fuč

Zima je pryč a jaro je tady. Nejen to, že sluníčko začne dodávat sílu a energii, ale hlavně proto, že se konečně začne jezdit na chatu a zahradu. Zahradu založili již moji rodiče a během doby doznala různé úpravy. Trochu se stydím, že nejsem pro zahradu tak zapálený jako byli rodiče.

Pár zkušeností jsem si odnesl a využívám je dodnes. Ale samozřejmě postupem doby zahrada doznala změn. Spíš už dnes plní okrasnou funkci. Jen v zadní části jsou ovocné stromy a jahody  společně s rybízem, kvůli dětem.

Ale o čem se chci s Vámi podělit, je o zkušenost s výběrem zahradnictví a tudíž dodavatele kytiček, stromků a dalších rostlinek pro omlazení zahrady. Nejsem zastánce nakupování všeho pod jednou střechou. Myslím tím hypermarkety, kde nakoupíte od potravin až po autopotřeby a z vozíku vám trčí kosodřevina divné barvy. Chci-li něco kvalitního a prověřeného, věřím vždy pouze odborníkovi v oboru. Podle hesla „ten umí to a ten zas tohle“. A já chtěl kvalitu a za kvalitu si rád zaplatím.

Kvalitu jsem nalezl v internetovém obchodě zahradnictví kruh, jejichž téměř 40-ti letá zkušenost a působení na trhu byla zárukou zkušenosti a profesionality. Ta se projevila hned při bezproblémové komunikaci. Při výběru v zahradnictví kruh jsem ocenil velký výběr rostlin za přijatelné ceny. Při telefonickém kontaktu bylo jasné, že zde pracuje zkušený personál s ochotou vše vysvětlit a zajistit ke spokojenosti, nás zákazníků.

Při dokončení objednávky a sjednávání přepravy bylo jasné, že zahradnictví kruh má velké zkušenosti se zásilkovou službou. Toto se potvrdilo při převzetí, mnou vybraných, stromků a keříků.

Vše bylo perfektně zabalené. Bylo vidět, že při expedici bylo dbáno na ochranu před mechanickým poškozením, zároveň s ohledem na šetrnost k rostlinám. Snad dodat jen to, že zkušenost s internetovým obchodem a přístupem k nám jsme tak nadšeni, že plánujeme osobní návštěvu, i když nebydlíme zrovna poblíž.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.