Královny koupelny: vany a sprchy Mexen

Krásná a vybavená koupelna, to je naprostým ideálem domácnosti. Mexen navíc poskytuje možnost koupelně dodat na unikáním stylu a eleganci za cenově dostupnou cenu – široký výběr nejen sprchových koutů, ale také van s různým provedením a dalších koupelnových doplňků je ideálním způsobem renovace koupelny, která je jednoduchá, dostupná a hlavně krásná.

Podívejme se ale na jednotlivý výběr. Hodně důležité zde bude to, kolik prostoru má člověk ve své koupelně k dispozic, zda preferuje sprchové kouty nebo vany, jaký je přívod vody pro instalaci a jaké jsou preferované baterie, styly nebo barvy.

Výběr ideálního sprchového koutu

Sprchové kouty už dlouho nejsou obyčejnou záležitostí – za dostupnou cenu je díky nabídce katalogu Mexen možné najít https://mexen.cz/sprchy, které jsou moderní, elegantní, a hlavně vysoce funkční. Je možné vybírat dvojí hlavní provedení, a to klasické sprchové kouty nebo sprchové kouty s vaničkou, které poskytují jednoduchý sběr vody s odtokem, což je ideální pro menší koupelny nebo místnosti, kde není jiná technická proveditelnost.

Kompletní sprchová sestava

Prostřednictvím nabídky je možné zkompletovat celý sprchový kout dle svých preferencí. Po výběru sprchy, kterou je možné vybírat podle rozměrů, materiálu, možností otočného sprchového koutu, průhledného nebo chromovaného provedení s různými barevnými zakončeními je možné přistoupit k celé kompletaci koutu. Ten je možné doplnit například o nástěnná zrcadla, doplňky s připevněním na kouty (například poličky na kosmetiku) nebo lineární odtoky v luxusním designovém provedení.

Výběr vany pro dokonalý odpočinek

Někdo možná místo sprchy preferuje se naložit po dlouhém dni do vany, odpočívat, užívat si masážní trysek nebo dokonalé aromatické koupele. V tomto případě je možné se podívat na https://mexen.cz/vany kde čeká výběr různorodých provedení koupelnových van.

V tomto katalogu je možné vybírat hned z několika základních stylů, jako jsou obdélníkové, rohové nebo volně stojící vany. Dále je možné najít také hydromasážní vany pro dokonalý odpočinek, vany se zástěnou, které je možné jednoduše používat jako sprchu s ochranou vnějšího prostředí koupelny nebo další doplňky.

Komfort a luxus v jednom

Stylové provedení, barevná různorodost, a hlavně dokonalé pohodlí a elegance. Vany v nabídce katalogu je možné najít v jejich oválném, extravagantním nebo klasickém provedení. Ještě před výběrem preferované vany a jejího stylu je však zcela zásadní vše dobře změřit, následně už bude možné si užívat komfortu a nového luxusního vzhledu koupelny.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.