Kuchyně Ostrava – to je ZařizujiByt.cz

Kuchyně je srdcem bytu – pro ty, pro které je vaření vášní, ale i pro ty, kteří jak říkají, jedí jen proto, že prostě musí. Je to rozhodně více než jen místo pro přípravu jídla. Sdružuje rodinu, stará se o naše zdraví, dokonce i láska prochází žaludkem, a tedy vlastně kuchyní. Na tom, jakou kuchyň ve svém bytě máme, skutečně záleží.

Rekonstruujete z gruntu svůj byt? Nebo zařizujete novostavbu?

Určitě přemýšlíte, ve které chvíli se je nejlepší pustit do navržení nové kuchyně. Samozřejmě zcela ideální je přizvat si interiérového architekta. Nechce se vám platit za služby navíc, vždyť kuchyni vám navrhne výrobce zdarma a nakoupit nábytek zvládnete svépomocí? Pozor! Právě tento přístup nás stojí mnohdy více peněz, než když si najmeme bytového architekta.

Díky interiérovému designérovi se vyhneme chybám při plánování a zařizování. Když se vrátíme k otázce, kdy se pustit do kuchyně, tak určitě tehdy, když máme hotové podlahy, omítky a malbu. Vhodné je mít též vyřešena okna (pokud je v rámci rekonstrukce měníme) či interiérové dveře. Od kuchyně se pak mnohdy odvíjí design zbytku bytu, zejména otevřeného obytného prostoru. Nekupujte do něj proto nábytek dříve. Pokud jej již máte, snažte se jej naopak doladit s novou kuchyňskou linkou.

Ostravákům a lidem bydlícím v okolí Ostravy nabízí své služby firma ZařizujiByt.cz. Ta je synonymem pro kuchyně Ostrava, ale nabízí rovněž kompletní služby při zařizování bydlení. Navrhne vám celkový styl místností i jednotlivé místnosti. Provede komplexní i částečnou rekonstrukci interiéru. Taktéž vám na míru vyrobí nejen kuchyně, ale i další nábytek.

Proč kuchyně na míru?

Je jedno, jestli chcete malinkou praktickou a funkční kuchyň, nebo pořádnou luxusní kuchyňskou linku ve tvaru L, U či G. Můžete si přát její design klasický, rustikální, minimalistický, industriální i ve stylu Provence. Všechna tato přání umí zkušení profesionálové v ZařizujiByt.cz splnit. Poradí vám, na čem se dá ušetřit a na čem se šetřit nevyplatí. Taktéž vám nabídnou ty nejmodernější vychytávky pro nové kuchyňské linky. Protože i když si necháváme dělat stylovou country kuchyň pro naši chalupu, vnitřní uspořádání linky bychom měli mít rozhodně to nejmodernější.

Poraďte se o zařízení celého bytu, nebo si jej nechte rovnou zařídit na míru

Nejčastější chyby při rekonstrukci a zařizování snadno eliminujete s pomocí profesionálů. Čeho se obvykle dopouštíme? I když je to překvapivé, mnohdy se chytneme stylu, který vůbec nesedí k našemu životnímu stylu či vkusu. Přeháníme to rovněž s barvami. Jejich dostupnost na trhu nás svádí k přemíře používaných barev i k barvám zbytečně tmavým. Mnohdy též příliš kombinujeme. Nejde jen o barvy. Třeba i u podlah máme tendence nejen dát do každé místnosti jinou, ale i velký prostor rozbít několika dezény. Taktéž se pouštíme do zbytečných či nebezpečných bouracích prací. Vyhnout se všem problémům nám pomohou profesionálové, které najdeme v ZažizujByt.cz.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.