Kvalitní plovoucí podlahy

Vzhledem k velkému výběrů různých podlahových krytin není v současné době snadné vybrat si do bytu tu pravou. Pokud však máte rádi přírodní materiály, měli byste minimálně uvažovat o koupi dřevěné plovoucí podlahy. Dnes se již víceméně jedná o osvědčenou klasiku za solidní peníze.

Proč zrovna dřevo?

Plovoucí podlahy jsou velice oblíbené mezi širokými vrstvami obyvatelstva. Vyrábí se však z mnoha druhů materiálů, tak proč si zvolit zrovna dřevo?

Třeba proto, že vypadá lépe než vinyl nebo dlažba. I když může být podlaha opatřena odpovídajícím dekorem, nikdy nebude mít stejné vizuální vlastnosti jako podloží vyrobené ze dřeva. Nepotřebujete zkušené oko k tomu, abyste od sebe rozeznali PVC od dubu nebo smrku. Navíc se i dřevěné podlahové palubky dají vyrobit v mnoha různorodých dekorech.

Dřevo navíc funguje skvěle jako akustická izolace. Tuto vlastnost tolik neoceníte v rodinném domě, ale v paneláku rozhodně ano.

Snadná pokládka

Plovoucí podlahy jsou pozitivně vnímané i díky snadné pokládce. Realizace klasické dlažby či podloží z fošen je časově i technicky daleko náročnější, a tedy i dražší.

Teoreticky zvládne takovou pokládku i poučený laik, nicméně nechcete-li riskovat neúspěch, raději to nechejte na profesionálech, co se tomu věnují takřka denně. Bude to rychlé, kvalitní a bez případného zbytečného nářku.

Kde nakupovat?

Jde-li vám o kombinaci příznivé ceny a vysoké kvality výrobků i služeb, berte pouze plovoucí podlahy z Domažlic. Zdejší rodinná firma DŘEVOŠKRT se zabývá nejen výrobou podlah, ale rovněž i jiných produktů ze dřeva, jako jsou interiérové dveře, případně různé druhy nábytku.

Ten vyrábí sériově i na zakázku. Toužíte-li kupříkladu po nové kuchyňské lince, nicméně jste si zatím žádnou z dostupných nabídek nevybrali, dejte si ji vyrobit přímo na míru. Nejenže vám do kuchyně padne mnohem lépe než sériově vyrobeného produktu, ale zároveň bude mít vše, co od ní očekáváte.

Všechny potřebné informace naleznete zde https://www.drevoskrt.cz/.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.