Luxusní bytový projekt pro nejnáročnější klienty? Malešický háj spustil prodej!

Nový projekt vznikající pod společností Metrostav Development v pražských Malešicích cílí na všechny hledající místo pro život, žádné přebývání v nové panelákové zástavbě, ale v zajímavé lokalitě a s těmi nejvyššími standardy. Prodej bytů byl již spuštěn a aktuálně si mohou vybrat zájemci z katalogu 107 bytů od 1+kk po penthousy 5+kk v posledních patrech. A důvodů, proč si koupit byt právě zde je několik!

Výborná lokalita s lesem v zádech

Proč dojíždět, když přímo v metropoli se nabízí projekt, který garantuje soukromí svým novým obyvatelům, a navíc je návazný přímo na blízký les a zeleň? Klid a pohoda po práci, to je sen mnoha Pražanů, zde se však stává realitou. Útěk do zeleně tak není nesplnitelným snem, ale každodenní možností. Bydlení v pražských Malešicích je nadto skvěle dostupné veřejnou dopravou, automobil lze umístit do garážového stání, které se nachází ve dvou podzemních podlažích, kde se nacházejí také sklepní kóje pro uložení sportovních nebo sezónních věcí.

Vysoký standard bydlení

Obyčejný byt v novostavbě? Ani náhodou, minimalistické architektonické pojetí nových bytů na Praze 10 zohledňuje aktuální trendy a pro výstavbu jsou použity cihly a přírodní materiály. Promyšlené funkční dispozice jednotlivých jednotek doplňuje vysoký standard s plastovými okny s trojskly a předokenními žaluziemi, s velkoformátovými obklady a keramikou Villeroy & Boch nebo dřevěnou dýhovanou podlahou. To platí pro všechny jednotky od 1+kk po 5+kk, ke všem navíc přináleží předzahrádka, balkon nebo terasa.

Domov na celý život

Pro koho se tyto byty hodí? Rozhodně pro náročné klienty, kteří hledají kombinaci výhod velkoměsta a maximálního soukromí a jsou vyznavači kvality a dlouhodobé udržitelnosti. U bytového projektu Malešický háj byl spuštěn prodej, do nových bytů se navíc zájemci mohou stěhovat již v průběhu roku 2023, protože výstavba byla již zahájena.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.