Nábytek z masivu přímo od řemeslníka

Potřebujete kvalitní nábytek z masivu s dlouhou životností, odolný a teplý na dotek? Kvalitní český řemeslník vám poskytne tolik oblíbené postele z masivu s výklopným roštem a úložným prostorem, kam s snadno uložíte ložní prádlo či peřiny a lépe tak využijete svůj byt.

Jaký materiál  pro postel?

Na trhu naleznete tyto postele:

  • postele z dubového masívu
  • postele z bukového masívu
  • postele s výklopným roštem a úložným prostorem v provedení celo-masiv

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem v provedení celo-masív si můžete nechat namořit do více různých odstínů, případně jen upravit čirým olejem nebo lakem. Typickým znakem je pěkná struktura dřeva, příjemný materiál. Oblíbený je buk, který je opravdu v ideálním poměru cena výkon. Dřevěné postele na míru mají vyšší pořizovací cenu, ale investice se určitě vyplatí.

Proč jsou postele z masívu?

Všem zájemcům, kteří hledají nábytek z masivu s opravdu dlouhou životností nebo chtějí mít domácnost v tradičním stylu, je postel s výklopnými rošty a úložným prostorem skvělou volbou. Zákazníci vyžadují tuhý a pevný materiál, odolný, příjemný na omak. Na výběr je celá řada dřevin, každý si přijde na své. V místnosti, kde bude postel, noční stolky či komoda umístěna, lze vybrat jednoduchý, ale stylový nábytek.

Dáváte přednost nábytku z v kombinaci dřeva a kovu? Potom se vám pravděpodobně zalíbí postel z masivu Mazlík od řemeslníků ze stránek Stolarstvi-ivanek.cz. Poskytuje skvělou ergonomii i elektrické ovládání roštů, díky němuž si je vždy snadno nastavíte do té vaší polohy (od čtení, přes sledování televize až po blažený spánek). Dokonce nemusíte mít po ruce ovladač, vše totiž lze kontrolovat i z mobilního telefonu.

Tato postýlka vám bude dělat průvodce po celý váš život. A to se určitě hodí.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.