Ohřejte se v zimě v infrasauně!

Miluju léto, kdy se člověk ohřeje slunečními paprsky a nemusí se ven oblékat jako „pumpa“. Na podzim a v zimních měsících mi teplo nesmírně chybí. Připadám si v depresi a hledám, kde bych si dobila „baterky“.

A protože nejsem člověkem, který by na problém jen nadával, raději ho hned začnu řešit či hledat různé varianty.

No jasně, že mě to nenapadlo hned! Saunování, zahřeju se, zarelaxuji a budu ještě k tomu zdravá jako řípa. Vždyť už naši předci věděli, jak je saunování pro náš organismus prospěšné. Nikdy jsem v sauně nebyla, proto jsem si ji zašla vyzkoušet do sauny. Už po první návštěvě jsem mohla říct, že jsem se zamilovala.

Bylo rozhodnuto. Pořídím si domů infrasaunu a můžu se saunovat podle libosti třeba každý den. Ale protože infrasaunu kupuji poprvé v životě, nechala jsem si poradit v eshopu Marimex.cz. Dozvěděla jsem se tak, že vyzařuje jen zdraví prospěšné sluneční záření a naopak vylučuje to negativní. Nemusím se tedy bát, že by mi paprsky mohly uškodit, jak to bývá při dlouhém pobytu na sluníčku. Naopak, technologie infrasauny se už mnoho let používá v dětských inkubátorech, což svědčí o její naprosté bezpečnosti.

Teď už stačí, abych si vybrala infrasaunu, která se mi bude líbit a hodit do mého domku. Neváhala jsem tedy a rozjela jsem se přímo do Sauna centra, kde si na ploše větší než 500m2 můžu „osahat“ až třicet modelů infrasaun.

Domů jsem odjížděla více, než spokojená. Odborný personál mi nechal dokonce mnou vybranou infrasaunu i vyzkoušet. Nemůžu se dočkat, až mi jí domů dovezou.

Nevím, nevím, jestli si na první týden nevezmu v práci dovolenou, abych dostatečně dobila „baterky“…

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.