Předzahrádka u bytu přímo v metropoli? Vilapark Klamovka láká na zeleň, ale i výhledy!

Nové bydlení přímo v centru metropole? Jen pár stanic tramvají od obchodního centra na Smíchově, přitom v blízkosti zeleně? To je nový developerský počin, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development. Projekt Vilapark Klamovka cílí na zájemce, kteří touží po klidu a odpočinku v zeleni i na ty, kteří chtějí mít výhled při posezení na balkoně nebo terase. Výběr bytů je stále velký, ale prodej již začal, proto není radno s rezervací vytouženého bydlení otálet.

Ve středu metropole

Odpustit si tepající metropoli a příležitosti, které Praha nabízí? Není důvod opouštět velkoměsto, odstěhovat se do středních Čech a každodenně dojíždět. Nové byty na Praze 5 jsou totiž usazené v zeleni parku Klamovka, odkud také pramení název celého projektu – Vilapark Klamovka. Dva soubory bytových domů, které od sebe odděluje pěší stezka do parku pak nabízí byty ve viladomech v zeleni i jednotky ve vyšších domech s překrásným výhledem na město.

Penthousy s výhledem i mezonety

A jaké byty jsou v nabídkovém katalogu, kde jsou uvedeny také ceny volných bytů? Vzhledem k tomu, že prodej byl teprve spuštěn, jsou stále na výběr lukrativní jednotky od 1+kk po 5+kk, přičemž u některých se nabízí možnost mezonetů. To platí pro dispoziční řešení 4+kk, kdy je místnost oddělena schodištěm. Výtečné uspořádání osloví zaměstnance na home office i ty, kteří chtějí mít k dispozici hostinský pokoj pro návštěvy. Ke všem bytům přináleží balkon, terasa, lodžie nebo předzahrádka v přízemí, k vybraným je pak k dispozici sklepní kóje vhodná pro uložení sezónního nebo sportovního vybavení.

Auto v podzemí a luxusní vybavení

Samozřejmostí je možnost zakoupení garážového stání v podzemí. Jaké další benefity skýtají jednotky ve Vilaparku Klamovka? Koncept metropolitního bydlení doplňuje vybavení v nejvyšších standardech. Zájemci o koupi bytu si mohou vybrat z dřevěných plovoucích podlah do obytných místností nebo z velkoformátových obkladů a dlažby v koupelně. Právě v té se skví též keramika Villeroy & Boch nebo baterie HANSGROHE. V celém bytě jsou pak pýchou vstupní a interiérové dveře značky VETOS.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.