Relaxační lehátko Organic

Relaxační lehátko Organic s designově řešeným stolkem, navrhla pro firmu Sauny Dyntar MgA. Hana Jindrová, * 1986, absolventka FUD UJEP v Ústí nad Labem, Ateliér Design interiéru u prof. akad. arch. Jana Fišera. Boční luby lehátka a kolečka lehátka Organic jsou vyřezávaná na CNC stroji z jedné desky společně s odkládacím stolkem (překližka 27 mm).

Lehátko je osazeno masívními tyčemi o průměru 30 mm z materiálu thermoaspen nebo topol, v povrchové úpravě přírodní vosk. V konstrukci celého lehátka se prolíná designová originalita s maximální funkčností a to vše s ohledem na maximální ergonomii.

Relaxační lehátka Organic se stala velice oblíbená, protože ergonomie k saunování patří a to zejména ze zdravotního hlediska. Fyziologie člověka se při vstupu jedince do sauny nebo infrasauny zásadně mění.

Je nutné si saunový nábytek vybírat s nezbytnou pozorností. Správné polohy těla v kabině mohou zaručit dostatečné uvolnění jedince a mohou napomáhat snadnějšímu zvládnutí náročného fyzikálního prostředí.

Polohy vhodné pro správné prohřátí těla jsou převážně horizontálního charakteru. Leh, pololeh či polosed, zejména pak v jedné teplotní izotermě, se označuje jako pozice nejideálnější pro účely saunování.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.