Skříně s posuvnými dveřmi jako ideální řešení pro ukládání věcí

Máte mnoho věcí, které potřebujete někam přehledně uskladnit? Vyberte skříně s posuvnými dveřmi. Máte místo pro skříň a málo místa pro klasicky otevírací dveře? Vyberte skříně s posuvnými dveřmi. Chcete dveře vysoké skříně ovládat snadno jedním prstem? Vyberte skříně s posuvnými dveřmi. 

Výhody skříní s posuvnými dveřmi

Takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Těžko byste totiž hledali důvody, proč nejsou skříně s posuvnými dveřmi dobré. Takové šatní skříně patří v našem obchodě k nejprodávanějšímu sortimentu, zákazníci i architekti šatní skříně s posuvnými dveřmi přímo milují. Šatní skříní můžete vyplnit výklenek nebo namontovat do prostoru ke zdi. Před šatní skříní s posuvnými dveřmi už není potřeba moc místa, právě proto, že se dveře otevírají posunutím do strany. Řešení s posuvnými dveřmi se používá hlavně u větších skříní, do těch se vejde opravdu všechno. Standardně jsou skříně vybaveny stavitelnými policemi (tzn. do stěn skříně jsou vyvrtány řady otvorů, do těch zasunete podpěrný kolíček a polici umístíte do požadované výšky). Dalším standardem šatní skříně jsou šatní tyče. Abychom dosáhli co nejmenších cen, šatní skříně s posuvnými dveřmi většinou neobsahují žádné vychytávky typu výsuvu na zavěšení kravat nebo kalhot a podobně. Takové kování ale není problém zakoupit ve specializovaných prodejnách.

Design šatních skříní s posuvnými dveřmi

Nabízíme šatní skříně s posuvnými dveřmi opravdu jakéhokoliv designu. Základní nabídka jsou šatní skříně vyrobené z lamina ve mnoha barevných provedení. Při nákupu si můžete vybrat i provedení se zrcadlem nebo bez.

Montáž skříně s posuvnými dveřmi

Máte obavu z velkých rozměrů skříně a její montáže? Nevadí, s námi jste v klidu. Při nákupu je možné objednat i montáž skříně. Stačí si uvařit kávu, sednout do křesílka a sledovat odbornou montáž.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.