Společnosti Yale a Philips Hue společně nabídnou chytré řešení pro přístup do domácností

Yale, specialista na zabezpečení domácností, oznámil partnerství se společností Philips Hue, lídrem v oblasti chytrého osvětlení. Ekosystém chytré domácnosti Yale nově doplňuje osvětlení Philips Hue. Rozšiřují se tak možnosti stávajících produktů Yale, jako jsou chytrý zámek Yale Linus® a Yale Sync alarm.

Sníte o tom, že se dveře vašeho bytu či domu při vašem příchodu okamžitě odemknou, světla se rozsvítí a vy se budete cítit vítáni a v bezpečí? Nebo hledáte způsob, jak nezapomenout zhasnout světla, když svůj domov opouštíte? Integrace řešení osvětlení Philips Hue a chytrého zámku Yale Linus® vám toto vše nabídne.

„Jako značka jsme se zavázali k neustálému zlepšování našich produktů a jsme velmi rádi, že můžeme oznámit nové partnerství v tomto duchu. Společnost Philips Hue se stala součástí portfolia našich důvěryhodných partnerů s jejichž pomocí nabízíme zákazníkům nová řešení. Toto konkrétní pak navazuje přímo na uvedení zámku Yale Linus® na český trh,“ říká Antonín Terš, obchodní manažer Yale CZ & SK.

Chytré alarmy Yale Sync a SR již společně s osvětlením Philips Hue fungují. Kombinace světla a zvuku vytváří dvojnásobný výstražný efekt, při kterém integrované osvětlení Philips Hue odrazuje potenciální zloděje a zároveň poskytuje majitelům domů vizuální ujištění, že jejich domov je chráněn.

„Jako lídr v oblasti chytrého osvětlení se nepřetržitě snažíme integrovat Philips Hue do řešení chytrých domácností. Proto budujeme silný ekosystém partnerů, mezi než patří i Yale,“ říká Jan Šlemar, Channel marketeer Philips Hue. „Společně s Yale pomáháme zákazníkům získat klid a pocit bezpečí, kombinujeme výhody inteligentních zámků a inteligentního osvětlení,“ dodává.

Integrace obou řešení poskytne nyní spotřebitelům ještě větší klid. Budou totiž vědět, že jejich domov je v bezpečí bez ohledu na to, kde se právě nacházejí.

Společná instalace chytrého zámku Yale Linus® a osvětlení Philips Hue říká svým majitelům:

  • Vítejte doma se světly: Uvítání na prahu domova je příjemné tam, kde se automaticky rozsvítí, dveře odemknou a vy uvidíte na cestu dovnitř.
  • Nechte domov bez obav: Jedním stiskem na inteligentní klávesnici Yale zamknete dveře a vypnete světla před odjezdem z domova. Nastavením na automatické spínání pak nasimulujte svou přítomnost a získáte klid po dobu, kdy jste pryč.
  • Sdílejte přístup do svého domova: Vytvořte pro své hosty dojem, že jsou očekáváni, i když jste mimo domov. Sdílejte s nimi přístup přes jejich telefon či pomocí klávesnice a rozsviťte jim světla uvnitř.

Dle potřeb zákazníka a typu domácnosti je možné na českém trhu vybírat z několika různých balení např.:

  • V kombinaci s alarmem bude od 1. srpna k dostání kit za maloobchodní cenu od 12 128 Kč obsahující: Philips Hue White and Color ambiance 9,5W E27 PMO 2 pack starter pack, Philips Hue Dimmer Switch v2 EU, Yale Linus zámek Silver nebo Black a Yale Linus Connect Wifi Bridge.
  • V kombinaci s chytrým zámkem Yale Linus pak bude k dispozici ve stejném termínu kit za maloobchodní cenu od 11 004 Kč zahrnující: Philips Hue White and Color ambiance 9,5W E27 PMO 2 pack starter pack, Philips Hue Motion Sensor EU a Yale Sync alarm kit IA-311.

Jako přední poskytovatel řešení pro chytré domácnosti, kterému důvěřují miliony lidí po celém světě, se společnost Yale zavázala rozšiřovat svůj ekosystém chytrých produktů a poskytovat integraci s důvěryhodnými partnery, aby tak zlepšila zážitek zákazníků z chytrých řešení. V tomto případě stačí, když zákazníci jednoduše zapnou mobilní aplikaci Yale Access, Yale Home nebo Philips Hue.

Více informací o kombinovaném řešení Yale a Philips Hue, i dalších produktech kategorie chytré domácnosti od značky Yale najdete na yalelock.cz.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.