Teploty stoupají, je na čase vytáhnout z garáže gril a rozjet parádní party!

Jarní počasí láká k procházkám do přírody i k pobytu na zahradě. K teplému počasí patří posezení s přáteli, nic tedy nebrání uspořádání parádní zahradní party. Teploty sice ještě nejsou ideální, ale se správnou přípravou bude večírek naprosto dokonalý a rozhodně si jej každý užije mnohem více než vysedávání se sklenkou v ruce v garáži. Na co je dobré myslet při organizování venkovního večírku v době, kdy ještě noční teploty klesají pod 10 stupňů Celsia?

Přístřeší pro zahřátí

Vytáhnout gril, koupit dřevné uhlí a vychladit pivo a víno, pozvat hosty? V létě stačí opravdu takto málo a večírek může začít. V chladnějším jarním nebo podzimním období je nutné věnovat přípravě více času, protože je nutné zajistit přístřeší, kam se mohou hosté schovat. Ideální je využít pronájmu párty stanů, kde jsou k zápůjčce nůžkové stany, které se mohou dokonce propojit pro zvětšení prostoru nebo využít ještě větší trubkové. Ty se hodí na narozeninové oslavy, svatební veselí nebo jiné příležitosti, kdy se zve několik desítek nebo dokonce stovek hostů.

Servis včetně sezení

Pronájem od AZ rent je včetně veškerých komponentů, kotvení a půjčit si lze i dodatečné osvětlení nebo odpadkové koše. Přístřeší poslouží při dešti a zimě, k sezení se hodí lavice nebo takzvané pivní sety, na které se položí podsedáky nebo připraví deky, protože v nočních hodinách mohou překvapit též mrazíky. Na co dalšího nezapomenout, aby přátelé vzpomínali na večírek vždy jen v dobrém? Rozhodně na hudbu a na kvalitní jídlo a pití!

Na rožni, na grilu i na ohni

Jak neprochladnout? Jistotou je pohyb při tanci, proto přijde vhod aparatura s reproduktory, ale také teplé občerstvení. Na rožni se může péct sele nebo drůbeží maso, na grilu pro změnu steaky nebo zelenina a nad ohýnkem může v kotlíku bublat pravý trampský guláš nebo chilli con carne. Hodí se připravit též teplé nápoje včetně nealkoholických, nesmí chybět ovocný punč nebo čaj, z alkoholických pak grog, svařené víno nebo horká whisky.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.