Vánoční osvětlení

Moderní trendy nezaznamenáváme jen u módy a nábytku. Kdo sleduje trendy moderní doby, tak mu neunikla skutečnost, že i oslava Vánoc podléhá módě, především vánoční osvětlení, barvy a tvary. Klasika je umě snoubená s půvabem tmavé barvy a elegancí. Klasické vánoční osvětlení nám zdůrazní zlatá, žlutá a okrová barva.

Své kouzlo má i stříbrný odstín. Nejvyužívanější materiál při vánoční výzdobě je porcelán, glazovaná keramika, broušené sklo a křišťál. Vánoční atmosféru navodí zelená barva s tmavými odstíny šedé, hnědé a černé barvy. Své udělá i oslnivé barevné sklo a nablýskaný kov. Elegance – jednoduchost a svěžest. Vánoční osvětlení v podobě ledových květů a krápníků jdou toho příkladem. Ani u oslavy narození Ježíše Krista nesmí chybět smyslnost a vzrušení, to nám obstarají červené a hnědé odstíny.

Působivé vánoční osvětlení Působivé vánoční osvětlení nás v předvánočním čase obklopuje ze všech koutů naší drahé vlasti. Češi si zamilovali internetové nakupování a přes třicet tisíc českých e-shopů se těší na vánoční nápor a rekordní tržby. Chcete včas obdržet vánoční osvětlení? Tak nenechávejte objednávku tohoto výrobku na poslední chvíli. Jaké letos vybereme vánoční osvětlení? To je otázka.  Světelné hadice a kabely tvoří jakousi alternativu k tolik oblíbeným světelným řetězům. Mnozí zákazníci stále nemají potuchy, jak LED hadice skutečně vypadají a mají na mysli světelné řetězy. Stručně řečeno jedná se o gumový dutý kabel, kde se vevnitř nalézají v různých rozestupech zalité drobné žárovky.

Extrémně dlouhá životnost – LED vánoční osvětlení

LED vánoční osvětlení má i ve srovnání s úspornými žárovkami velmi nízkou spotřebu elektrické energie a extrémně dlouhou životnost. Z úsporného hlediska se již světelné hadice a kabely vyrábějí právě s LED diodami a jsou nezastupitelné při zvýraznění světelného obrysu budovy, balkónů či k orámování střechy.  Klasická žárovka svítí cca 500 hodin a LED dioda nezhasne ani po 50 000 prosvícených hodinách.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.