Vlastní byt v Praze? Nečekejte, projekt Byty u parku už spustil prodej!

Jaké jsou ideální představy o bydlení v Praze? Moderní uspořádání, dostupnost městskou dopravou i vlastní parkovací stání, veškerá sociální a občanská infrastruktura v okolí a dozajisté zeleň v blízkosti? Zdá se to jako sen? Ani náhodou, toto je realita projektu Byty u parku v oblasti horního Žižkova, kde vzniká 11 bytových domů s celkem 272 byty o různých dispozicích pro dvojice i velké rodiny s dětmi. Navíc prodej již byl zahájen a stěhovat do svého se můžete už koncem roku 2022.

Skvělá lokalita s veškerou vybaveností

Bydlení pro všechny, kteří chtějí mít vše na dosah a netrávit hodiny v dopravních zácpách při cestách do práce nebo školy? Nové byty Praha 3 nabízí luxus dopravní dostupnosti městskou hromadnou dopravou a po otočení klíčem v zámku dveří budete za pár minut na metru a v centru města. K tomu počítejte s veškerou občanskou a sociální vybaveností v okolí nebo možností nákupů v obchodech při cestě z práce domů.

Dobře řešené byty s dostatkem soukromí

Tím však výčet výhod rezidenčního projektu Byty u parku rozhodně nekončí. Všechny byty s dispozicemi od 1+kk po 5+kk mají maximální přísun denního světla při zachování soukromí. K tomu mají všechny jednotky přístup na vlastní balkon, terasu, lodžii nebo prostornou předzahrádku, u některých bytů jsou dokonce dvě ze dvou stran. Navíc bytové domy přímo sousedí v parkem Židovské pece a v lokalitě je nebeský klid. Parkování je možné v podzemních garážích a uskladnění sezónních věcí ve sklepních kójích, které jsou součástí bytových jednotek.

Sportovní i kulturní vyžití

Skvělou lokalitu pro bydlení povyšují na vyšší úroveň také volnočasové aktivity, protože Žižkov je zasvěcený sportu i kultuře zároveň. Ve všech parcích a lesoparku je množství sportovních hřišť pro hraní fotbalu, volejbalu, basketbalu nebo házení frisbee. O dětskou zábavu je postaráno na některém z mnoha dětských hřišť s prolézačkami, skluzavkami nebo pískovištěm. Své si ale najdou také milovníci kultury, popových i klasických žánrů nebo humoru na mnoha koncertních a divadelních scénách, případně v kině Aero.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.