Vyměňte pevný altánek za mobilní zahradní přístřešek

Zahrada se neustále mění, a proto by ani náš zahradní mobiliář neměl být statickým. Plánujete stavbu pevného altánu či zastřešenou terasu? Zvažte to! Užít si zahradu v její plné kráse znamená být mobilním.

Je jedno, jestli už zastřešenou terasu máte, nebo nikoliv. V obou případech se vám do zahrady hodí mobilní zahradní přístřešek. Zahrada je totiž každý měsíc, každý týden, a dokonce každý den jiná. Kdo si chce její krásy užít, musí být připraven obdivovat ji vždy z jiného místa a úhlu. Dnes kvetou na předzahrádce sněženky, třeba již zítra budete chtít obdivovat záhonek macešek v jiné části zahrady. Co nevidět se rozkvete sad. Nenechte si to ujít a buďte připraveni vždy se na zahradě usadit právě tam, kde to krásně roste, kvete, voní či bzučí pilnými včelkami. Tohle nám však staticky umístěný zahradní přístřešek neumožní. Pořiďte si proto mobilní zahradní přístřešek.

Nůžkové stany sluší každé zahradě

I když třeba máme po zahradě různé lavičky a místa, kde si můžeme sednout, vždy se hodí i zastřešení. Ať již je počasí méně přívětivým, nebo naopak sluníčko peče až příliš, ochrana v podobě mobilního altánku je praktickou a příjemnou. Natož když si chceme ven vytáhnout notebook a chvíli pracovat. Určitě je dobré jej zajistit proti nečekané přeháňce, ale třeba i před ptáčky. Zahradní altánek z nůžkového stanu snadno a rychle rozložíte kdekoliv na zahradě. Stejně tak snadno a bez velkých nároků na prostor jej ve složeném stavu převezete třeba o víkendu na chalupu.

Univerzální pomocník pro celou rodinu

Nůžkové mobilní stany jsou praktické pro rekreaci na zahradě, ale hodí se je přibalit i na dovolenou. Zejména do kempu, avšak nejen tam. Pokud však někdo z rodiny podniká, má stan ihned další uplatnění. Poslouží jako prodejní stánek na různých veletrzích, výstavách i prodejních akcích. Používat jej lze pouze s nepromokavou střechou, ale i s bočním opláštěním. Nabízí se v různých velikostech od 2×2 m až po 6×3 m. Ty lze navzájem spojovat do větších celků. K dispozici je několik barev plachet, avšak pokud plánujete využívat nůžkový stan jako reklamní stánek, je vhodné si nechat stan potisknout vlastním logem či reklamou.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.