Zahradnické potřeby pro kytičkování

Z internetového obchodu 4home jsme pro vás vybrali 3 tipy na zahradnické potřeby pro „kytičkování“. Na závěr článku jsme si schovali tip pro ty z vás, kteří jsou krom zahradničení nakloněni bytovému designu.

Růže z Jericha

Růže z Jericha je rostlina, která nikdy neuvadne. Ze suché rostliny se během chvilky, při dostatku světla a vody, stane bohatá zelená rostlina, která Vás jistě potěší. Bude dekorací na Vašem stole, při různých slavnostních chvilkách. Můžete ji ozdobit nebo jednoduše ponechat v dekorativní míse. Když přestanete rostlinu zalévat, opět se svine do klubíčka a uschne. Za nějakou dobu ji můžete opět zalít a rostlina se opět rozvine do zelené krásy. Průměr suché rostliny 11 cm, rozkvetlé rostliny 22 cm. Cena  199 Kč.

Zahradní rukavice do zeminy

Protect pracovní rukavice, ochranná vrstva z nitrilu (hypoalergenní), vnitřní strana ze 100% bavlny, velmi dobré izolační vlastnosti. Cena 119 Kč.

Podložka pro vypěstování záhonu se semeny

S podložkami pro vypěstování záhonu snadno přeměníte vaši zahradu na květinový ráj. Stačí umístit podložku, překrýt půdou a brzy se můžete těšit z krásy rostlin. Výsev vhodný v dubnu/květnu. Obsahuje semena letních rostlin stračka, topolovka, heřmánek a další. Cena 199 Kč.

Redakce

Redakce

Redaktoři a redaktorky magazínu Kytičkování pro vás připravují atraktivní články o bydlení. Pokud byste také chtěli do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem o inzerci v magazínu, neváhejte nás kontaktovat.